O nas
Stare powiedzenie "dwie głowy to coś więcej niż jedna" może brzmieć trochę banalnie, ale gdy podwoisz doświadczenie i podwoisz wysiłek, osiągniesz lepsze wyniki. Niezależnie od tego, czy kupujesz lub sprzedajesz nieruchomości, potrzebujesz wydajnego i skutecznego agenta po swojej stronie, a dzięki nam  otrzymujesz więcej wiedzy i doświadczenia nie płacąc dwa razy.

 Każdy, kto powie ci, że nieruchomość jest czarno-biała, wciąż ogląda telewizor z lat 50.Grzegorz jest realistą z ogromnym doświadczeniem na rynku nieruchomości, rozsądnie podchodzi do inwestowania, analizuje każdą nieruchomość pod względem bezpieczeństwa, zysku i ryzyka. Jego najmocniejszym punktem są działki i domy, chociaż ze sprzedaży mieszkań z Rynku Wtórnego  szkolił od lat osoby, które do dziś świetnie sobie radzą w tej dziedzinie.

Ania zawsze patrzy przez kolorowe okulary, ma wiedzę, pomysły i doświadczenie w aranżacji wnętrz, patrząc na dziurę w ziemi widzi tam kolorowe osiedle i doskonałe inwestycje, Ania zajmuje się głównie Rynkiem Pierwotnym, mieszkaniami, lokalami i domami, pomoże również znaleźć lokal do wynajęcia. Ufają jej właściciele lokali, mieszkań i całych kamienic, oddając pod opiekę swoje nieruchomości.
To tylko krótki wstęp do House 4U, to  właśnie tu otrzymasz coś bardzo cennego, duże doświadczenie, uczciwe opinie oraz cenne wskazówki.

Grzegorz i Ania współpracują z powodzeniem, od 2006 roku, przez te lata rozwijają swoją wiedzę na temat pośrednictwa nieruchomości, inwestowania w nieruchomości, kwestii prawnych i finansowych przy kupnie-sprzedaży oraz  najmie i wynajmie, aktywnie działali również w dziedzinach Home-stagingu, aranżacji i wykańczania wnętrz współpracując ze sprawdzonymi przez siebie fachowcami.